FormAssembly (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन
