FormAssembly (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
