FormAssembly (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Archived
oc: Archivat
