FormAssembly (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Markup
ro: Cod HTML

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Archived
ro: Arhivat

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
