FormAssembly (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Markup
uk: Розмітка

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Archived
uk: Архівовано

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
