FormAssembly (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
