FormAssembly (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
