FormAssembly (8.x-1.4-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Web services
bg: Уеб услуги
