FormAssembly (8.x-1.4-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu
