FormAssembly (8.x-1.4-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Markup
es: Marcado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Archived
es: Archivados
