FormAssembly (8.x-1.4-rc1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Markup
hi: मार्कअप

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Archived
hi: संग्रहीत
