FormAssembly (8.x-1.4-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Changed
sv: Ändrad

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Archived
sv: Arkiverad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
