FormAssembly (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Archived
et: Arhiveeritud
