FormAssembly (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Credential provider
nl: Aanbieder van inloggegevens
