FormAssembly (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
