FormAssembly (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Archived
ca: Arxivat
