Formatted Number Input (1.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Placeholder
sv: Platshållare
