Formatted Number Input (1.0.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Symbol
ja: 通貨記号

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
