Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: General
ast: Xeneral
