Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Formatter
es: Formateador

en: - Hidden -
es: - Oculto -

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: Field types
es: Tipos de campo
