Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid
