Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Formatter
he: פורמט
