Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད
