Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Field types
cs: Typy polí
