Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
