Formatter Field (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: - Hidden -
fi: - Piilotettu -

en: Field types
fi: Kenttätyypit
