Formatter Field (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: General
gl: Xeral

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Formatter
gl: Formateador
