Formatter Field (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Formatter
hu: Formázó

en: - Hidden -
hu: - Rejtett -

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Formatter field
hu: Formázó mező
