Formatter Field (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: General
kk: Басты
