Formatter Field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: General
lt: Bendras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Field types
lt: Laukelių tipai
