Formatter Field (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
