Formatter Field (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
