Formatter Field (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
