Formatter Field (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
