Formatter Field (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
