Formatter Field (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: General
kn: ಜನರಲ್
