Formatter Field (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Default
vi: Mặc định

en: General
vi: Tổng quát

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
