Formatter Field (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق
