Formatter Field (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
