Formatter Field (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Formatter
id: Pengformat

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Field types
id: Jenis bidang isian
