Formatter Field (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: General
lv: Galvenie

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Formatter
lv: Formatētājs
