Formatter Field (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
