Formatter Field (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: - Hidden -
nl: - Verborgen -

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Field types
nl: Veldtypes
