Formatter Field (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
