Formatter Field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: General
ru: Общий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Formatter
ru: Форматер

en: - Hidden -
ru: - Скрытый -

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Field types
ru: Типы полей
