Formatter Field (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
