Formatter Suite (2.0.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Download
el: Λήψη

en: None
el: Κανένα

en: never
el: ποτέ

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Superscript
el: Εκθέτης

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: by
el: από

en: Space
el: Διάστημα

en: About
el: Περί

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Numbered list
el: Αριθμημένη λίστα

en: Author information
el: Πληροφορίες για το συντάκτη

en: Show description
el: Εμφάνιση περιγραφής

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Plus sign
el: Σύμβολο συν

en: Apostrophe
el: Απόστροφος

en: Thin space
el: Λεπτό κενό

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
