Formatter Suite (2.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: title
fil: pamagat

en: size
fil: laki

en: never
fil: hindi kailanman

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: by
fil: ni

en: 1 byte | @count bytes
fil[0]: 1 byte
fil[1]: @count byte
