Formatter Suite (2.0.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: title
gl: título

en: size
gl: tamaño

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Download
gl: Descargar

en: None
gl: Ningún

en: never
gl: nunca

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Custom
gl: Personalizado

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: User's ID
gl: ID do usuario

en: User's email address
gl: Enderezo de correo-e do usuario

en: Red
gl: Vermello

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Superscript
gl: Superíndice

en: by
gl: por

en: Space
gl: Espazo

en: About
gl: Información

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Uses
gl: Usos

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Author information
gl: Información sobre o autor

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
