Formatter Suite (2.0.0) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: size
hi: आकार

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Download
hi: डाउनलोड

en: None
hi: कोई नहीं

en: never
hi: कभी नहीं

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: by
hi: द्बारा

en: Space
hi: जगह

en: About
hi: के बारे में

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई

en: Decimal point
hi: दशमलव बिंदु

en: Comma
hi: अल्पविराम

en: Uses
hi: उपयोग

en: MIME type
hi: माइम प्रकार

en: 1 byte | @count bytes
hi[0]: १ बाइट
hi[1]: @count बाइट्स

en: Author information
hi: लेखक की जानकारी

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Apostrophe
hi: एपॉस्ट्रॉफ़ी

en: Thin space
hi: पतली जगह

en: Link to the entity
hi: इकाई से लिंक करें
